Zakázková výroba perníků pro MVČR. Perníčky jako potěšení pro Vaše zaměstnance. Sada perníčků v papírové krabičce. Vánoční perníčky různých tvarů, a obdélníček s logem Ministerstvo vnitra ČR.

Sada obsahuje 5 perníčků:

1. Perníček-čtverec, celoplošní poleva královskou glazurou: rozměr 70×70±5 mm, bílá barva s jedlým inkoustem v barvách loga MVČR – 1 ks;

2. Andílek. Poleva: královská glazura, barva bílá, ruční ozdobení – 1 ks;

3. Stromeček. Poleva: královská glazura barva zelená – 1 ks;

4. Vločka. Poleva: královská glazura barva bílá – 2 ks.

Povrch perníčků – královská glazura, přímý potisk jedlým inkoustem jedlou barvou od německé značky „KopyForm“.

Medové perníčky ve tvaru vánočního stromku a andílkem s bílou polevou a textem Veselé Vánoce. Perníček ve tvaru čtverce s logem MVČR.
Vánoční perníčky s logem Ministerstvo vnitra ČR

Dárkové firemní perníčky s logem pro Váši firemní akce. Rádi pro Vás vyrobíme firemní perníčky dle Vaší představy i na zakázku. Můžete vybírat z nabídky nebo perníčky přizpůsobit na míru vaší firmě, a to jak logem, tak i samotným tvarem. Perníčky jsou ideálním doplňkem vánočních dárků pro klienty i zaměstnance nebo je můžete před Vánoci využít jako malé pohoštění pro klienty v jednací místnosti.

Vyrábíme perníčky na míru.


Medový perníček zdobený bílkovou cukrovou polevou (královskou glazurou), ručně malovaný. Výrobek bez barviv a konzervantů neobsahuje žádný přidaný tuk, měkne díky vyššímu obsahu včelího medu v korpusu.

Složení: pekařský med, cukr, vejce, pšeničná mouka, máslo, perníkové koření, jedlá soda. Poleva královská glazura: třtinový cukr, rýžový škrob, rostlinné pšeničné bílkoviny, regulátor kyselosti, E336 stabilizátor E466. Obsahuje alergeny: lepek a laktózu. Potravinářské barvy: voda, propylenglykol E1520, E422; barvivo E133, regulátor kyselosti E330.

Zboží bude odesláno do 7 dnů po obdržení platby, lze domluvit konkrétní termín dodání.
Perníčky k narozeninám, zasílám po ČR a na Slovensko přes Zásilkovnu/PPL. Zasílám jako křehké zabalené v bublinkové fólii. Lze se domluvit i na osobním předání v prodejně v Nymburce.

Baleno: PP sáček plochý s lepící klopou.
Minimální trvanlivost: 6 měsíců od data výroby.

Trvanlivé pečivo: Perník balený.

Upozornění: ve zdobení mohou se vyskytnout drobné odchylky.

Add Comment