Rozkošný třípatrový svatební dort, pečlivě vyrobený v naší provozovně v Nymburce, dorazil až do Jižních Čech poblíž malebného města Kovářov – jedna z nejvzdálenějších dodávek této sezóny. Jsme nadšeni, že můžeme rozdávat radost a lahodné chutě našim milým klientům po celé České republice!

Na spodním patře se skvěle snoubí sametová chuť „Red velvet“ dortu s jemnými plátky čerstvých jahod. Tato oslnivá kombinace sladkosti a lahodného ovocného zážitku je jako poezie pro vaše chuťové buňky. Každý sousto je propleteno lákavou čokoládovou a ovocnou harmonií, která rozproudí nejen vaše srdce, ale i vaše smysly.

Na středním patře vás čeká neodolatelný dort s intenzivním čokoládovým lanýžem. Jeho bohatá čokoládová chuť je okořeněna exotickými lanýžovými tóny, které přivedou na chuťové pohárky nové rozměry slasti. Vychutnávejte každý kousek tohoto uměleckého díla a nechte se unášet do sladkého ráje chutí.

A na vrcholu dortu vás čeká osvěžující příchuť čistého manga. Tropická sladkost a šťavnatost se prolnou s lehkostí dortového těsta a vytvoří nezapomenutelný zážitek z každého soustu. Užijte si exotickou chuťovou explozi, která vás zavede na chvíli na břehy vzdálených tropických ostrovů.

Tento svatební dort je nejen mistrovským dílem řemeslného umění, ale i vyjádřením lásky a pečlivého záměru, který jsme do něj vložili. Jsme hrdí na každý kousek, který jsme pro vás vyrobili a s láskou předáváme tento sladký sen, abyste mohli oslavit své životní okamžiky s nezapomenutelnými chutěmi.

Pokud si přejete zážitkový dort, který se stane korunou vašeho slavnostního dne, obraťte se na nás a rádi vám pomůžeme s vaším svatebním dortem snů. Vaše šťastný začátek bude doprovázen nezapomenutelným dortovým dobrodružstvím!


V nabídce máme spoustu svatebních dortů.


Náplní a příchutí svatebních dortů jsou:

  • Lehký vanilkový s jahodami, malinou, karamelem, mangem, borůvka-citron, borůvková pěna, mangová pěna, višní na výběr;
  • Čokoládový korpus s malinami, višně, pomerančem, mangem a marakuje, karamelem a ořechy, brusinková pěna, čokoládový lanýž;
  • Kořeněný mrkvový biskvit s ořechy a naplň: pomeranč nebo karamel;
  • Červený samet (Red Velvet) s malinou, višní, jahodami nebo malinovým krémem.

Svatební dort s květinami
Třípatrový svatební dort s květinami

Chtěla bych vám moc poděkovat za výtečně odvedenou práci. Dort vypadal a hlavně chutnal báječně dorazil i přes to strašlivé počasí ve skvělém stavu. Všichni hosté (a my s manželem také) si moc pochvalují, že jim všechna patra moc chutnala.

Johana

Add Comment