Perníčky na objednávku. Firemní, svatební a narozeninové

Pro objednávku prosím použijte náš formulář

Perníčky pro Vás

Náš tým odborníků pečlivě vybírá nejkvalitnější suroviny pro výrobu našich perníčků a vyrábí je s láskou a pečlivostí. Med a mouka jsou vybírány z lokálních zdrojů, abychom zajišťovali nejen vynikající chuť, ale i podporu místního hospodářství. Naše perníčky jsou vyrobeny z tradičního receptu a jsou určeny pro ty, kteří ocení kvalitu a unikátnost.

Navíc, jsme hrdí na to, že nabízíme možnost personalizace perníčků. Můžete nám poslat vaše logo nebo jiný design a my se postaráme o to, aby byl zobrazen na vašem perníku. Tyto perníky se stanou skvělým dárkem pro vaše zákazníky, partnery a zaměstnance.

V našem sortimentu najdete také perníčky s různými motivy pro různé svátky a příležitosti, jako je Vánoce, Velikonoce, narozeniny, svatby a další. Tyto perníčky se stanou skvělým doplňkem k jakékoliv slavnostní tabuli a budou milým překvapením pro vaše hosty.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo objednávek, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem a realizací vaší objednávky. Těšíme se na vaši spolupráci!

Poptávka perníků Zaslat e-mail s poptávkou

Nabídka dekorativních perníčků pro různé příležitosti. Vánoce, Velikonoce, dárkové kazety, svatební dekorace, pro děti, květiny, podzimní dekorace, perníkové chaloupky a další.

  Poptávka

  Dobrý den, jmenuji se

  ,
  rád(a) bych poptal(a)
  na
  od Vás

  pro
  naši

  .


  kusů.

  Jsem k zastižení
  e-mailem na adrese

  ,
  a/nebo zavolejte mi zpět na

  .

  Medové perníčky

  Medové perníčky a narozeninová číslice na přání. Perníky na vánoce, velikonoce, srdíčka z lásky, na svatbu. Kvalitní a čerstvé české perníčky různých tvarů. Jakékoliv perníčky na objednávku po cele republice.

  Novinky z mého Instagramu

  Nové perníčky vyrobené na přání z mého Instagramu. Připomínám, že perníčky posílám po cele republice.

  Jsou to náročnější dny, ale tohle mi pomáhá a dělá radost a hlavně to, že vám moje dorty dělají radost a zkrášlují oslavy a děti jsou šťastné. V sobotu mně čeká dort pro mojí starší dceru Anetku a už se těším na její rozzářené oči. Už se narozenin nemohla dočkat a konečně to bude její den a její DORT😍😍 #happykids #happybirthday #narozeninovydort #detskydort #detskaoslava #dort #dorty #dortypardubice #pardubice #dortyjinak #madewithlove #safaricake #animalscake #safaridort #instacake #cake #cakedecorating #cakedesign #pecudorty #dnespecu #milujuto #dortoffpernicky dortoff.cz #dekuji ...

  20 0

  Ahoj všichni. Dnes jsou zase krásné perníčky pro vaše dortíčky.

  #pernicekdortoff #dortoffpernicky
  ...

  64 3

  Sada jemných perníčků k prvním narozeninám 🦢

  #pernickynadort #dortoffpernicky
  ...

  48 5