Kulaté svatební perníčky jmenovky s bílou polevou s potiskem jedlým inkoustem. Perníková jmenovka.


Představujeme vám naše kulaté svatební perníčky, které jsou více než jen sladkým pokrmem – jsou to jedinečné dílky umění, které spojují lahodnou chuť s osobním dotekem. Každý z perníčků, s průměrem cca 75 mm, je osvěžen jedlým potiskem s jménem. Tímto způsobem zajišťujeme, že každý perníček je neopakovatelný a dotvoří jedinečnou atmosféru vaší svatební hostiny.

Kulaté svatební perníčky jmenovky s bílou polevou
Kulaté svatební perníčky jmenovky s bílou polevou

Složení těchto perníčků je krásně jednoduché a zároveň zaručuje skvělou chuťovou harmonii. Jsou vyrobeny z medového těsta a potaženy jemnou královskou glazurou. Jména na perníčcích jsou provedena jedlými barvami, které dodávají perníčkům nejen punc originality, ale i krásného vzhledu.

A nejen to – každý z perníčků je tvořen s láskou a pečlivostí. Jsou ručně vyrobené a každý kousek je vytvořen přesně podle vašich představ. Nechceme nic podcenit a právě proto můžeme všechny naše perníčky přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Chceme, aby byly nejen nádherné na pohled, ale i báječné na chuť!

A co víc? Odeslání vašich perníčkových pokladů probíhá do 7 dnů od obdržení platby, a pokud si přejete konkrétní datum dodání, stačí nám napsat. Vaše perníčky dorazí pečlivě balené do bublinkové fólie, zajištěné tak, aby byly dokonalé a nepoškozené.

Perníčky jsou perfektní nejen pro svatby, ale také jako originální dárek k narozeninám. Máme možnost odeslat je po celé České republice i na Slovensko, ať už přes Zásilkovnu nebo PPL. A pokud jste z blízka, osobní předání je také možné v naší prodejně v Nymburce.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci! Každý z perníčků je plný lásky a radosti, a přinese úsměv na tvář každého hosta. Baleno v plochých PP sáčcích s lepící klopou, s minimální trvanlivostí 6 měsíců od data výroby.

Zkrátka, jedinečná perníčková překvapení, která zahřejí srdce a potěší chuťové buňky. Nezapomeňte, že spolu můžeme udělat každý okamžik vaší svatby nezapomenutelným!

Kontaktujte nás ještě dnes a objednejte si.


Medový perníček zdobený bílkovou cukrovou polevou (královskou glazurou), ručně malovaný. Výrobek bez barviv a konzervantů neobsahuje žádný přidaný tuk, měkne díky vyššímu obsahu včelího medu v korpusu.

Složení: pekařský med, cukr, vejce, pšeničná mouka, máslo, perníkové koření, jedlá soda. Poleva královská glazura: třtinový cukr, rýžový škrob, rostlinné pšeničné bílkoviny, regulátor kyselosti, E336 stabilizátor E466. Obsahuje alergeny: lepek a laktózu. Potravinářské barvy: voda, propylenglykol E1520, E422; barvivo E133, regulátor kyselosti E330.

Zboží bude odesláno do 7 dnů po obdržení platby, lze domluvit konkrétní termín dodání.
Perníčky k narozeninám, zasílám po ČR a na Slovensko přes Zásilkovnu/PPL. Zasílám jako křehké zabalené v bublinkové fólii. Lze se domluvit i na osobním předání v prodejně v Nymburce.

Baleno: PP sáček plochý s lepící klopou.
Minimální trvanlivost: 6 měsíců od data výroby.

Trvanlivé pečivo: Perník balený.

Upozornění: ve zdobení mohou se vyskytnout drobné odchylky.

Add Comment