Zakázková výroba perníků pro firmy. Firemní perníčky jako potěšení pro Vaše obchodní partnery a zaměstnance. Perníčky ve tvaru stromečku, andílku a dárečku pro společnost „KASKA s.r.o.“. Povrch perníčku – bílá královská glazura, přímý potisk jedlým inkoustem jedlou barvou od německé značky „KopyForm“.

Dárkové firemní perníčky s logem pro Váši firemní akce. Rádi pro Vás vyrobíme firemní perníčky dle Vaší představy i na zakázku. Můžete vybírat z nabídky nebo perníčky přizpůsobit na míru vaší firmě, a to jak logem, tak i samotným tvarem. Perníčky jsou ideálním doplňkem vánočních dárků pro klienty i zaměstnance nebo je můžete před Vánoci využít jako malé pohoštění pro klienty v jednací místnosti.

Vyrábíme perníčky na míru.

Medový perníček zdobený bílkovou cukrovou polevou (královskou glazurou), ručně malovaný. Výrobek bez barviv a konzervantů neobsahuje žádný přidaný tuk, měkne díky vyššímu obsahu včelího medu v korpusu.

Složení: pekařský med, cukr, vejce, pšeničná mouka, máslo, perníkové koření, jedlá soda. Poleva královská glazura: třtinový cukr, rýžový škrob, rostlinné pšeničné bílkoviny, regulátor kyselosti, E336 stabilizátor E466. Obsahuje alergeny: lepek a laktózu. Potravinářské barvy: voda, propylenglykol E1520, E422; barvivo E133, regulátor kyselosti E330.

Zboží bude odesláno do 7 dnů po obdržení platby, lze domluvit konkrétní termín dodání.
Perníčky k narozeninám, zasílám po ČR a na Slovensko přes Zásilkovnu/PPL. Zasílám jako křehké zabalené v bublinkové fólii. Lze se domluvit i na osobním předání v prodejně v Nymburce.

Baleno: PP sáček plochý s lepící klopou.
Minimální trvanlivost: 6 měsíců od data výroby.

Trvanlivé pečivo: Perník balený.

Upozornění: ve zdobení mohou se vyskytnout drobné odchylky.

1 Comment

  • Menšíková
    Posted 14. 8. 2023 13:49 0Likes

    Dobrý den, ráda bych u Vás poptala firemní vánoční perníčky s logem (v krabici cca 5 kusů) + jednotlivé perníky. Jsme online platforma na výměnu prostředků, takže perníčky ve tvaru bankovek/mincí….v měnách EUR/PLN….Prosím jaké jsou podmínky odběru, termíny dodání? Předem moc děkuji. Menšíková

Add Comment