Svatba v tentokrát proběhla v parním mlýnu Železná (Rabochův mlýn), krásné a magické místo obklopené přírodou v údolí Přílepského potoka. Nahé dorty nejsou trendem jen v zahraničí, ale i v České republice stále populární varianta zdobení dortů. Spoustu objednávek během několika let na nahé dorty jsem úspěšně zrealizovala. Ale již teď, od roku 2022, jsem se rozhodla dávat na blog skoro každý dort. Na českých svatbách a jiných oslavách či společenských událostech polonahé dorty vidím velice často.

Byl upečen dvoupatrový svatební dort s květinami. Semi-naked („polonahý“) design čokoládový korpus s květinami a lesním ovocem.

Hmotnost tohoto dortu je 5.5 kilogramů.


V nabídce máme spoustu svatebních dortů.


Náplní a příchutí svatebních dortů jsou:

  • Lehký vanilkový s jahodami, malinou, karamelem, mangem, borůvka-citron, borůvková pěna, mangová pěna, višní na výběr;
  • Čokoládový korpus s malinami, višně, pomerančem, mangem a marakuje, karamelem a ořechy, brusinková pěna, čokoládový lanýž;
  • Kořeněný mrkvový biskvit s ořechy a naplň: pomeranč nebo karamel;
  • Červený samet (Red Velvet) s malinou, višní, jahodami nebo malinovým krémem.

Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za svatební dort, který jste pro nás na uplynulý víkend vytvořila. Byl nádherný, ale hlavně vynikající – od svatebních hostů jsem na něj slyšela samou chválu, několik dokonce prohlásilo, že to byl nejlepší svatební dort, který kdy měli. Důkazem bylo to, že na druhý den už žádný nezbyl 🙂 Určitě jsem u Vás neobjednávala naposledy. Moc děkuji a přeji krásný den.

Anna

Add Comment