🍰 Vaše Dorty, Vaše Vize: Nechceme nic menšího, než Vaše Očekávání! 🍰

Milí milovníci dortů a sladkostí,

V DortOff se neustále snažíme přinášet kousky sladkého nebe, které splní Vaše sny a očekávání. A co by mohlo být důležitější než Váš svatební dort?

🎂 Svatební Dorty na Míru 🎂

Věříme, že Váš svatební dort by měl být stejně jedinečný, jako je Vaše láska. Proto se snažíme zhotovit Váš svatební dort přesně podle Vašich představ. Spodní patro z červeného sametu s malinovou nádivkou? Proč ne! Horní korpus z mrkvového dortu s karamelovým polevem? Jsme tady, abychom Vám to přinesli!

🎉 Narozeninové Dorty pro Děti i Dospělé 🎉

DortOff je tady i pro ty, kteří chtějí slavit a oslavit speciální okamžiky. Nabízíme nejen dětské dorty k narozeninám, ale také svatební dorty a dokonce i netradiční dorty na objednávku. Každý dort je pro nás zvláštní a každý kousek je mistrovské dílo.

Nenechte si ujít možnost ochutnat ten nejlepší dort, který vytvoříme přesně pro Vás. Kontaktujte nás a dejte nám vědět, jaký dort máte na mysli. Vaše sladké sny jsou pro nás výzvou!

1 Comment

  • Michaela Nováková
    Posted 17. 9. 2020 21:22 0Likes

    Dobrý den, mohu se zeptat na cenu dvoupatrového dortu, který máte zde na stránkách? Jak dlouho dopředu je třeba objednat? Ten s bílým krémem, lehce obložený lesním ovocem. Předem děkuji. Míša

Add Comment